Sponsorzy strony

MK Tramping Travel & Incentive

31-141 Kraków, ul. Krowoderska 21/5

Telefon: +48 12 430-01-72
Adres www: http://mktramping.pl/
Faks: +48 12 430-01-72
Adres e-mail: biuro@mktramping.pl

touroperator, rok zał. 1995, organizacja wyjazdów incentive oraz podróży indywidualnych i wypraw przygodowych 

Dwadzieścia lat doświadczenia na rynku, tysiące zorganizowanych imprez: wyjazdów incentive, wypraw przygodowych, trampingów i podróży indywidualnych. Wieloletnia współorganizacja programów przygodowych Martyny Wojciechowskiej. 

Nieustannie rozwijamy nasza ofertę, kierując ją do najbardziej wymagających grup klientów. Jestesmy wierni naszej filozofii prawdziwych podróży i świadomej turystyki i takie podejście staramy się promować podczas realizacji wszystkich naszych projektów. Najwyższa jakość usług, profesjonalne doradztwo i dopasowanie oferty do wymagań klienta, a także doskonała realizacja samej podróży cechują wyjazdy z nami, niezależnie, czy jest to wymarzona podróż poślubna, wyprawa katalogowa w ciekawy zakątek świata czy impreza integracyjna dla klientów korporacyjnych. 

Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów dynamicznie rozwijamy nasz dział imprez incentive. Niezapomniane wyjazdy motywacyjne, profesjonalne konferencje, efektowne eventy i fascynujące programy telewizyjne przygotowujemy dla naszych Klientów od 20 lat. Tym, co gwarantuje nasz wspólny sukces, jest indywidualne podejście do każdego Klienta i realizacji. Każdy projekt traktujemy wyjątkowo: analizujemy potrzeby, testujemy rozwiązania, dopracowujemy szczegóły. Motywujemy przygodą, zapewniając jednocześnie komfort i bezpieczeństwo. Profesjonalny i doświadczony zespół ekspertów branży MICE wspierany przez pełnych energii animatorów i trenerów to gwarancja świetnej zabawy, przygody i motywacji na najwyższym poziomie.