Sponsorzy strony

KAHAN TOUR

Kahan Tour

ul. Rozrywka 1,  31-419 Kraków

Telefon: +48 888 220 561
Adres www: https://www.kahan.pl/
Faks:
Adres e-mail: info@kahan.pl

"Jesteśmy w pełni profesjonalnym i licencjonowanym przedsiębiorstwem, oferującym usługi dla osób podróżnych. W krakowskiej siedzibie posiadamy szeroką flotę autobusową, dzięki której możemy realizować usługi transportowe i transferowe. Chętnie przewieziemy Państwa grupę na lotnisko, do wielu interesujących miast lub w niemal każde wybrane przez Klienta miejsce. Wykorzystamy do tego najlepszej jakości autokary w bardzo wysokim standardzie.
Profesjonalna krakowska firma przewozowa
Oferujemy transport busem osób podróżujących zarówno w Polsce jak i za granicą. Obsługujemy transfery lotniskowe grup w okolicy Krakowa, a także innych portów w kraju i za granicą, bez problemu dowożąc je w umówione miejsce. Zapewniamy wysoką jakość przewozu, opartą o komfort i bezpieczeństwo każdego pasażera naszych autokarów. Aby móc to osiągnąć, stale inwestujemy w najlepszej jakości pojazdy, dzięki którym możemy zaproponować Państwu usługi wysokiej klasy.
Transport najlepszej jakości autokarami
Posiadamy w Krakowie rozbudowaną i nowoczesną flotę autobusową, wyposażoną w maszyny o różnej wielkości i ilości miejsc. Każdy z naszych pojazdów posiada odchylane siedzenia, umożliwiające wygodny odpoczynek w czasie podróży. W naszym asortymencie znajdą Państwo usługi transportowe i przewozowe dla wielu rodzajów i wielkości grup. Korzystając z naszych usług można łatwo dostosować autokar do potrzeb oraz ilości przewożonych osób, aby zapewnić sobie maksymalny komfort i wygodę nawet udając się jedynie na lotnisko.
Pomagamy w transferach zorganizowanych grup, np. podczas podróży biznesowych.
Transfery lotniskowe i do atrakcji nowoczesnymi autobusami
Nasze przewozy autobusowe dostępne są w konkurencyjnych cenach, aby każda osoba zainteresowana podróżowaniem mogła zrealizować swoje plany. Proponujemy ciekawe wycieczki w okolicy Krakowa, transferując grupy pomiędzy ważnymi dla naszej historii i kultury miejscami. Zapewniamy transport dla nich z lotniska, aby ułatwić podróż Klientom polskim oraz zagranicznym. Dzięki nam, mogą Państwo poruszać się bezpiecznym i wygodnym autokarem za rozsądną cenę."