Sponsorzy strony

ODRA TRAVEL Biuro Turystyczne

ul. Piłsudskiego 34
70-423 Szczecin

Telefon: 91 421 05 30
Adres www: http://www.odratravel.pl
Faks:
Adres e-mail: odratravel@odratravel.pl

Wynajem autokarów – transport krajowy i międzynarodowy

OdraTravel wynajmuje komfortowe i nowe autokary marki VOLVO. OdraTravel wynajmuje komfortowe autokary,autobusy w Szczecinie. OdraTravel wynajmuje autokary, realizuje przewozy krajowe i zagraniczne. OdraTravel.pl wynajemuje komfortowe autokary ze Szczecina.
Oferujemy przewozy komfortowymi autobusami (wynajem autokarów):
Marka: Bova, MAN, Mercedes Neoplan, Setra, Volvo, Van Hool
Liczba miejsc od 16+1 do 89+1+1

każdy autobus wyposażony jest w klimatyzację, barek, DVD, toaletę oraz silniki spełniające normy emisji spalin Euro 4 – Euro6

Zapewniamy:

– bezpieczeństwo,
– fachową obsługę przez doświadczonych kierowców (członków europejskiej unii kierowców zawodowych – UICR)
– atrakcyjne ceny,
– wjazd do wszystkich miast europejskich. Wszystkie nasze pojazdy spełniają normę emisji spalin min. Euro4

Przez lata pracy stworzyliśmy zespół, do którego należą dyspozytorzy posiadający europejskie certyfikaty kompetencji oraz doświadczeni kierowcy, w tym zdobywca III miejsca w I. Mistrzostwach Polski Kierowców Autobusów, z których każdy pokonał min. 1mln kilometrów za kierownicą autobusu. Nasi kierowcy posiadają wszelkie wymagane badania, uprawnienia, a także wysoką kulturę osobistą i poczucie humoru, dzięki czemu podróż odbywa się w przyjemnej i wesołej atmosferze.

Nasze autokary:

Ilość miejsc: 16+1 – 19+1+1
– Klimatyzacja,
-DVD,
-Fotele odchylane, przesuw boczny,
-Silnik EEV – Euro6
Marka: Mercedes-Benz Sprinter, Volskwagen Crafter
Odratravel wynajmuje busy marki Mercedes. Odratravel wynajmuje busy marki Mercedes Odratravel wynajmuje busy na terenie Szczecina i okolic. Realizujemy transfery krajowe i zagraniczne.
Odratravel wynajemuje kmfortowe busy marki Mercedes. Odratravel wynajmuje komfortowe busy marki Mercedes. Odratravel wynajmuje komfortowe busy marki Mercedes.

Ilość miejsc: od 49+1+1 do 61+1+1
-Klimatyzacja,
-WC,
-DVD,
-Fotele odchylane, przesuw boczny,
-Silnik Euro-5 – 6 (możliwość wjazdu do wszystkich miast).
Marka: Bova, MAN, Mercedes, Neoplan, Setra, Volvo
 OdraTravel.pl oferuje wynajem komfortowych autokarów ze Szczecina. OdraTravel.pl oferuje wynajem komfortowych autokarów, realizuje transfery krajowe i zagraniczne. OdraTravel.pl oferuje wynajem komfortowych autokarów do realizacji transferów i wycieczek krajowych i zagranicznych.OdraTravel.pl wynajmuje komfortowe autokary marki Mercedes do realizacji wycieczek krajowych i międzynarodowych.
 OdraTravel.pl realizuje zlecenia transportowe bezpiecznymi i komfortowymi autokarami na terenie kraju i zagranicy. OdraTravel.pl oferuje przejazdy komfortowymi autokarami, krajowe i zagraniczne.Odratravel.pl oferuje komfortowy transport osób zarówno krajowy jak i zagraniczny.OdraTravel.pl wynajmuje nowoczesne i komfortowe autokary. Realizujemy transfery krajowe i zagraniczne.
 OdraTravel.pl wynajmuje komfortowe i nowe autokary marki VOLVO. OdraTravel.pl oferuje przejazdy krajowe i międzynarodowe. Bezpiecznie i komfortowo. Zapraszamy.
OdraTravel.pl realizuje przejazdy krajowe i międzynarodowe. gwarantujemy bezpieczeństwo i najwyższy komfort. OdraTravel.pl realizuje komfortowe przejazdy nowoczesnymi autokarami na terenie kraju i zagranicą. 
Ilość miejsc: od 78+1+1 do 93+1+1
-Klimatyzacja,
-WC,
-DVD,
-Fotele odchylane, przesuw boczny,
-Silnik Euro-4 – 5 (możliwość wjazdu do wszystkich miast)Marka: Setra, Van Hool
OdraTravel.pl realizuje przejazdy krajowe i międzynarodowe dla grup zorganizowanych. Zapraszamy do współpracy. OdraTravel.pl realizuje komfortowe przejazdy dla grup zorganizowanych. Zapraszamy do współpracy. OdraTravel.pl realizuje przejazdy krajowe i zagraniczne dla grup zorganizowanych. Zapraszamy do współpracy.
 
W naszej ofercie dostępne są również bilety na autokarowe przewozy międzynarodowe.
Wyszukaj połączenie i samodzielnie dokonaj rezerwacji. Proponujemy bezpieczny i wygodny system rezerwacji on-line.