Sponsorzy strony

WINE SERVICE

30-198 Kraków, ul. Balicka 255

Telefon: (12) 638 13 80
Adres www: http://www.podrozezwinem.pl/
Faks:
Adres e-mail: rezerwacje@wine-service.pl

O naszej pasji

„Podróże z winem”, czyli wyprawy pełne winiarskich atrakcji, to efekt naszej pasji i wieloletnich doświadczeń w pracy z winem. Dzięki naszej fascynacji poznaliśmy wielu fantastycznych ludzi, niezwykłe miejsca i wspaniałe wina. Wszystkim tym chcielibyśmy się z Państwem podzielić.

Co nas wyróżnia

Przygotowując kolejne enologiczne wyprawy, staramy się, aby ich uczestnicy poczuli magię miejsc związanych z winem. Osoby wyjeżdżające z nami mają wyjątkową okazję zamieszkać w historycznych rezydencjach położonych tuż przy winnicach, degustować najlepsze wina danego regionu i poznawać miejscową kuchnię w starannie wybranych restauracjach.

Nasze sukcesy

Programy naszych imprez przygotowywane są przez osoby z wieloletnią praktyką w tej dziedzinie. Każdy z wyjazdów został stworzony w oparciu o nasze własne doświadczenia i podróże.

W 2015 roku otrzymaliśmy ODYSA – nagrodę Krakowskiej Izby Turystyki za najlepszą jakość usług turystycznych. To pokazuje, że nasze starania doceniane są nie tylko przez uczestników wycieczek, ale także przez specjalistów z branży turystycznej. Jesteśmy z tego powodu niezwykle dumni.

Zapraszamy Państwa do wspólnej fascynującej podróży w świat wina.