Sponsorzy strony

City Tour Polska, Sp. z o. o. Sp. k.

31-109 Kraków, ul. Piłsudskiego 6/9

Telefon: (12) 346 38 99
Adres www: https://discovercracow.com/tours/
City Tour Polska to zespół ludzi, których pasją jest turystyka oraz zapewnienie możliwie najlepszych wspomnień dla turystów.
Spółka jest właścicielem takich marek jak DiscoverCracow.com (organizacja wycieczek tj. Auschwitz Birkenau, Kopalnia Soli w Wieliczce oraz inne), DiscoverPoland.com (organizacja zorganizowanych przyjazdów grup do Polski), KrakowCard.com (krakowski CityPass oferujący transport, wstępy oraz zniżki), a także międzynarodowa marka Quicktransfer.com (transfery lotnicze na całym świecie).
Jest nam niezmiernie miło za obecność na takich serwisach jak tripadvisor posiadająć ponad 1000 opinii od zadowolonych turystów, którzy korzystali z naszych wycieczek w Krakowie. Zależy nam na tym, aby dostarczać jak najlepszą obsługę podczas wycieczek dbając o uprzejmść obsługi, czystość aut, szczerość podczas transakcji i chęć pomocy w każdej trudnej sytuacji. Krakow to jedna z najpopularniejszych destynacji w Europie.Wiemy, że jako gospodarze tego miejsca jesteśmy odpowiedzialni za wizerunek miasta oraz Polaków, a zależy nam na tym, aby każda osoba szukająca miejsca na wakację potrafiła odnaleźć w tym miejscu rozrywkę, relaks i pozytywne wrażenia. 
 
Pod koniec 2016 roku w ręce krakowskiego tour operatora trafiły dwa wyjątkowe wyróżnienia - ODYS oraz Gazela Biznesu, podkreślające najwyższą jakość świadczonych usług oraz  dynamicznie rosnącą pozycję na rynku.
 
Dziękujemy za wasze wsparcie i zachęcamy do skorzystanie z usług.