Sponsorzy strony

Aktualności

W imieniu organizatora zapraszamy do udziału w I Jurajskim Salonie Turystycznym w Kraków Business Park w Zabierzowie w dniu 11 maja 2013, którego Krakowska Izba Turystyki jest partnerem. Zaproszenie skierowane jest do biur podróży, hoteli, przewoźników turystycznych, przewodników turystycznych , gmin i atrakcji turystycznych.
Choć aura jeszcze temu nie sprzyja branża turystyczna postanowiła zaczarować zimę i podczas XXI Forum Turystyki, które w czwartek (4 kwietnia) odbyło się w krakowskim Magistracie, otworzyć letni sezon turystyczny. Forum otworzyła Magdalena Sroka – Zastępca Prezydenta Krakowa ds. Kultury i Promocji Miasta.
W dniu 25 marca br. w Łodzi odbyło się spotkanie przedstawicieli 5-ciu Izb, którego tematyką była próba wypracowania jednego wspólnego stanowiska dotyczącego przedstawionych projektów Rozporządzeń. Projekty MF oraz stanowisko Izb dostępne w strefie członkowskiej.
Serdecznie zapraszamy na III Ogólnopolską Konferencję Branży Turystyczno-Transportowej - Zasady funkcjonowania podmiotów działających w branży turystyczno – transportowej przed sezonem lato 2013 w dniu 10 kwietnia 2013 w godz. 9:00 - 17:00 - Hotel Galaxy**** (Kraków, ul. Gęsia 8a)
Krakowska Kawiarnia Naukowa zaprasza na debatę z zakresu medycyny podróży pt: "Urlop zarówno piękny, jak i bezpieczny". Spotkanie odbędzie się 31 stycznia 2013 o godz. 18:30 w Jordan Caffe Biuro Podróży przy ul. Długiej 9 w Krakowie.
W dniu 14 grudnia 2012 w Hotelu Galaxy odbyła się uroczystość wręczenia nagród Odys i Penelopa Krakowskiej Izby Turystyki za najlepszą jakość usług turystycznych. Współorganizatorami konkursu były: Województwo Małopolskie i Urząd Miasta Krakowa. W tegorocznej 19-tej edycji Konkursu Odys Kapituła przyznała 3 nagrody główne, 1 nagrodę specjalną i 4 wyróżnienia. Certyfikaty Jakości Penelopa za usługi noclegowe przyznano po praz pierwszy obiektom.
Prawie 9 mln gości odwiedziło Kraków w 2012 roku, a podczas pobytu wydali w sumie 3,5 mld zł – tak wynika z badań przeprowadzonych dla Urzędu Miasta Krakowa przez Małopolską Organizację Turystyczną. Ich wyniki przedstawiono dziś (6 grudnia, czwartek) w Magistracie podczas XX Forum Turystyki.
Zapraszamy na seminarium: Odpowiedzialność przewoźników turystycznych i liniowych oraz biur turystycznych mających status organizatora turystyki, w zakresie planowania, organizowania i przeprowadzania przewozu osób podczas burzliwych zmian na rynku transportowym i turystycznym, które odbędzie się w Hotelu Galaxy w Krakowie 5 grudnia 2012
W dniach 15-17 listopada br w Krakowie na zaproszenie Izby Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej i Krakowskiej Izby Turystyki gościli przedstawiciele Słowackiego Stowarzyszenia Biur Podróży i Agentów Turystycznych. W pierwszym dniu wizyty doszło do podpisania umowy o współpracy między Słowackim Stowarzyszeniem Biur Podróży i Agentów Turystycznych i Izbą Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej.
Na zaproszenie Narodowego Przedstawicielstwa Turystyki Węgierskiej członkowie Krakowskiej Izby Turystyki uczestniczyli w study tour do Północnych  Węgier w terminie 8-10.11.2012. Program wyjazdu był bardzo atrakcyjny, wypełniony od rana do samego wieczora wizytami i spotkaniami. W drugim dniu wyjazdu uczestniczyliśmy w workshopie z przedstawicielami węgierskich biur, hoteli i atrakcji turystycznych, który został zorganizowany w komfortowym Hotelu Balneo **** w Mezőkövesd,

« 1 2 3 6 7 8 9 10 »