Sponsorzy strony

Aktualności

Siódemka dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka "Mały Książę" marzy o wakacjach na obozie Aikido, w siodle, na obozie tanecznym, sportowym. Gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w tej akcji Izby "Podaruj dzieciom wakacje".
Hala „Wisła” jest większa niż boisko do futbolu amerykańskiego. Razem z halą „Dunaj” tworzą jeden z najnowocześniejszych ośrodków wystawienniczych w kraju, dysponujący największą zadaszoną powierzchnią w południowej Polsce.
W dniu 25 kwietnia 2014 odbyło się doroczne Walne Zebranie Krakowskiej Izby Turystyki. Z uwagi na to, że w bieżącym roku dobiegła końca trzyletnia kadencja władz Izby, zebranie miało charakter sprawozdawczo-wyborczego.
Krakowska Izba Turystyki zawarła z Akademią Wychowania Fizycznego w Krakowie umowę, której przedmiotem jest dostosowywanie oferty kształcenia do potrzeb społecznych, a w szczególności dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.
Zapraszamy przewoźników, touroperatorów, pilotów i przewodników do udziału w kolejnej edycji konferencji turystyczno-transportowej. Konferencja odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia w Ośrodku Olimpijskim Kolna w Krakowie. Uczestnictwo jest bezpłatne.
Festiwal ETNOmania to warsztaty, koncerty, prezentacje i dużo dobrej zabawy dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Trzecia edycja najważniejszej imprezy na Szlaku Rzemiosła Małopolski, ponownie odbędzie się na terenie skansenu w Wygiełzowie (40 km od Krakowa), tym razem 21 lipca w godzinach od 11 do 19.
Już czternasty raz rozpoczynamy Wielkie Odkrywanie Małopolski, plebiscyt, w którym wyłaniamy i promujemy to, co nasz region ma najlepszego do zaoferowania turystom. Przez te wszystkie lata udało nam się stworzyć pokaźną bazę wartych zobaczenia atrakcji, sprawdzonych miejsc noclegowych i lokali, w których serwowane jest naprawdę dobre jedzenie.
Już 29 czerwca, na krakowskim Podgórzu rusza Targ Pietruszkowy. Inicjatywa powstała w ramach projektu "Produkt Lokalny Małopolska", współfinansowanego ze środków szwajcarskich, w ramach szwajcarskiego programu współpracy.  Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie „PODGORZE.pl”, a KIT jest partnerem projektu.
Po raz kolejny, podczas organizowanej przez krakowską Izbę Przemysłowo-Handlową uroczystości Krakowskimi Dukatami nagrodzono osoby  będące siłą napędową małopolskiej gospodarki, w tym dwaj członkowie Krakowskiej Izby Turystyki: Stanisław Sordyl – właściciel Hotelu Kocierz oraz Kajetan d’Obyrn – Prezes Kopalni Soli w Wieliczce.  
Zapraszamy Państwa do Nyíregyházy – do miasta pełnego uroku, dynamicznie rozwijającego się i oferującego wiele atrakcji turystycznych, do ważnego centrum gospodarczego, edukacyjnego, kulturalnego i handlowego północno-wschodniego regionu Węgier, które oddalone jest od Krakowa zaledwie o 390 km.

« 1 2 3 5 6 7 8 9 10 »