Sponsorzy strony

Aktualności

Zapraszamy do udziału w zbliżającym się spotkaniu Izby Turystyki RP w Krakowie – BOCHNI – Nowym Sączu – KRYNICY ZDRÓJ, w dniach 21-23 listopada 2014. Spotkanie nasze będzie okazją, do lepszego zintegrowania naszego środowiska, które do tej pory skupiało się w ramach regionalnych izb turystyki.
Zapraszamy Państwa na konferencję i warsztaty przygotowane z myślą o podniesieniu poziomu wiedzy dotyczącej komercjalizacji ofert turystyki kulinarnej. Konferencja odbędzie się w Poznaniu podczas targów Tour Salon 2014 w piątek 24 października od godziny 10:00. Szczegółowy program w zakładce "Do pobrania"
Podczas uroczystości obchodów Światowego Dnia Turystyki w Białce Tatrzańskiej w dn 3.10.2014. dwie osoby z grona KIT zostały odznaczone: Luiza Biesik - Odznaką za Zasługi dla Turystyki oraz Aleksander Miszalski Dyplomem Marszałka Województwa Małopolskiego za wkład w rozwój i promocję turystyki.
Jest już opublikowany program II edycji Karnawału Smaków - Kraków, Małopolska, który odbędzie się w terminie 24.01-8.02.2015. Na stronie internetowej projektu znajdziecie pełną listę restauracji i sklepów biorących udział w Karnawale smaków 2015.
Polski Związek Narciarstwa szacuje, że w naszym kraju ponad 2,5 mln osób uprawia sporty zimowe. Niemal co piąty Polak jeździ na nartach, snowboardzie, pasjonuje się narciarstwem biegowym lub łyżwiarstwem. To grono stale się powiększa.
Siódemka dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka "Mały Książę" marzy o wakacjach na obozie Aikido, w siodle, na obozie tanecznym, sportowym. Gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w tej akcji Izby "Podaruj dzieciom wakacje".
Hala „Wisła” jest większa niż boisko do futbolu amerykańskiego. Razem z halą „Dunaj” tworzą jeden z najnowocześniejszych ośrodków wystawienniczych w kraju, dysponujący największą zadaszoną powierzchnią w południowej Polsce.
W dniu 25 kwietnia 2014 odbyło się doroczne Walne Zebranie Krakowskiej Izby Turystyki. Z uwagi na to, że w bieżącym roku dobiegła końca trzyletnia kadencja władz Izby, zebranie miało charakter sprawozdawczo-wyborczego.
Krakowska Izba Turystyki zawarła z Akademią Wychowania Fizycznego w Krakowie umowę, której przedmiotem jest dostosowywanie oferty kształcenia do potrzeb społecznych, a w szczególności dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.
Zapraszamy przewoźników, touroperatorów, pilotów i przewodników do udziału w kolejnej edycji konferencji turystyczno-transportowej. Konferencja odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia w Ośrodku Olimpijskim Kolna w Krakowie. Uczestnictwo jest bezpłatne.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »