Sponsorzy strony

Aktualności

W Urzędzie Miasta Krakowa w dniu 18 grudnia 2015 odbyły się obrady Krakowskiego Forum Turystycznego. Tematem spotkania był stan przygotowań do Światowych Dni Młodzieży.
Zapraszamy lokale gastronomiczne , hotele, organizatorów turystyki, atrakcje turystyczne do zgłaszania się do 3-ciej edycji Karnawału smaków – Kraków Małopolska, który odbędzie się od 15 do 31 stycznia 2016. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 grudnia 2015 poprzez formularz online.
Już po raz szósty zapraszamy do Krakowa w dniach 2-3 grudnia na Ogólnopolską Konferencję Turystyczno-Transportową w Krakowie. Informacje i zgłoszenia: www.bus.info.pl - ilość miejsc ograniczona.
W Świdnicy w dniach 21-22.10.2015. odbyły się w ramach konferencji przygotowawczej pierwsze posiedzenia grup roboczych, mających przygotować program Kongresu Turystyki Polskiej w 2016 r. Przez dwa dni przedstawiciele turystycznych samorządów gospodarczych oraz organizacji wraz z ekspertami dyskutowali nad kluczowymi tematami i problemami polskiej turystyki.
W dniach 15-17.10.2015 r. odbyła się kolejna edycja Targów Turystycznych Tour Salon. Krakowska Izba Turystyki oraz jej członkowie uczestniczyli w Targach na wspólnym stoisku Izby Turystyki RP. W czasie oficjalnego otwarcia TT ogłoszono wyniki Konkursu Touroperator Roku 2015, laureatami zostali m.in. Jaworzyna Tour i Prestige Holidays & Tours.
Komunikat ws. spotkania Dyrekcji Państwowego Muzeum Auschwtz-Birkenau z Ministrem Tomaszem Jędrzejczakiem i przedstawicielami branży turystycznej.
30 maja, 2 czerwca i 14 czerwca serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków muzyki poważnej do udziału w koncertach z cyklu Bogumiła Gizbert-Studnicka zaprasza na koncert. Wybitni artyści, historyczne wnętrza i starannie dobrane utwory dostarczą wyjątkowych doznań. 30 maja i 14 czerwca wstęp bezpłatny, 2 czerwca bilet w cenie 15 zł.
W dniach 9 i 10 kwietnia w Kopalni Soli Bochnia odbyły się I Podziemne Warsztaty Turystyczne. Uczestnikami wydarzenia były podmioty związane z szeroko pojętą turystyką przyjazdową (przede wszystkim biura podróży, organizacje turystyczne, przedstawiciele uczelni wyższych kształcących na kierunkach związanych z turystyką, przedstawiciele mediów itp. )
Park kulturowy, rozwój lotniska Kraków Airport, przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, czy kampania informacyjno-promocyjna budżetu obywatelskiego i akcji „Płać podatki w Krakowie" – to tylko niektóre z tematów, jakimi zajmie się w 2015 roku Komisja Promocji i Turystyki.
W czasie Gali Jubileuszowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, która odbyła się w Małopolskim Ogrodzie Sztuk, Krakowskiego Dukata odebrał Aleksander Miszalski (Sekretarz Zarządu KIT) w kategorii Właściciel firmy średniej. Dyplomami również zostali wyróżnieni inni reprezentanci KIT: Kajetan d'Obyrn - Prezes Kopalni Soli w Wieliczce oraz Liwiusz Misiaszek z Air Tours Club.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »