Sponsorzy strony

Aktualności

Zapraszamy do rejestracji udziału w Seminarium Turystyczno - Transportowym, które odbędzie się już 21 marca 2018 w Nadarzynie, podczas III edycji Targów Publicznego Transportu Zbiorowego Warsaw Bus Expo 2018.
Zaproszenie na Konferencję, podczas której zostaną zaprezentowane inicjatywy Laureatów Konkursu "Najlepsze Przedsięwzięcia Roku 2017 w Małopolsce".
Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolskich zaprasza na Konferencję Samorządową "Twierdze Kraków i Przemyśl. Rewitalizacja fortów"
Zachęcamy do udziału w szkoleniu dotyczącym nowych regulacji prawnych wprowadzanych przez ustawę z dnia 24 listopada 2017 o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.
SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zaprasza na prezentację i bezpłatne warsztaty "Bezpiecznie przez Świat z SIGNAL IDUNA w Krakowie (13.03.2018) i Rzeszowie (14.03.2018)
Z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego Federacja Stowarzyszeń Przewodnickich w Krakowie zaprasza Mieszkańców Krakowa w dniu 24 lutego 2018 roku na trzy bezpłatne wycieczki.
Biuro podróży New Challenge zaprasza na wyjazd integracyjny do Berlina – w ofercie również możliwość uczestnictwa w Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB 2018 Berlin. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami!
Podczas Balu Karnawałowego Branży Turystycznej w Kopalni Soli Wieliczka zostały wręczone Nagrody Odys 2017 przyznawanej za najlepszą, jakość usług turystycznych w województwie małopolskim postanowiła, przyznać Nagrodę Odys 2017 za najlepszą, jakość usług turystycznych w Województwie Małopolskim (...)
Wielki Bal Karnawałowy Branży Turystycznej w Kopalni Soli Wieliczka 2018, przeszedł już do historii. Impreza zgromadziła ponad 300 przedstawicieli świata turystyki. Dziękujemy gospodarzom Balu Kopalni Soli Wieliczka za wspaniałe przyjęcie, niezmiernie cieszymy się, że tym roku Krakowska Izba Turystyki miała zaszczyt być współgospodarzem tej zacnej imprezy.
Kapituła Konkursu ODYS 2017 - na najlepszą jakość usług turystycznych w Małopolsce ogłosiła, które podmioty działające w branży turystycznej powalczą o Nagrodę Krakowskiej Izby Turystyki w II etapie Konkursu!

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »