Sponsorzy strony

Aktualności

Widząc duże zainteresowanie coraz szerszego grona przedstawicieli branży turystycznej podczas corocznej Ogólnopolskiej Konferencji Turystyczno-Transportowej, podczas najbliższej edycji przygotowaliśmy cykl wydarzeń pod wspólną nazwą:TRAVEL MEETINGS MAŁOPOLSKA skierowaną do szeroko rozumianej branży turystycznej. Podobnie jak podczas ostatnich edycji impreza odbędzie się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich & Hotel KOLNA***, Kraków, ul. Kolna 2.
W dniu 19.10.2018 otrzymaliśmy kolejną odpowiedź od kandydatki na Prezydenta Miasta Krakowa p. Jolanty Gajęckiej. Poniżej, przekazujemy e-mail w wersji oryginalnej: ------
Przedstawiciele branży turystycznej przygotowali List Otwarty do Kandydatów na Prezydenta Miasta Krakowa, w którym przedstawili rolę turystyki dla mieszkańców Krakowa oraz bagatelizowania roli turystyki w naszym mieście. List był jednym z pierwszych efektów spotkania małopolskich izb i organizacji działających w branży turystycznej, które odbyło się krakowskiej Restauracji Wierzynek, w dniu 2 października 2018.
W dniu 15.10 otrzymaliśmy kolejną odpowiedź od kandydata na Prezydenta Miasta Krakowa p. Łukasza Gibały, przypomnijmy, że pismo z pytaniami zostało przygotowane w dniu 25.09 przez Krakowską Izbę Turystyki a wysłane w dniu 28.09.2018.
W dniu 28 września wysłaliśmy kilka istotnych pytań do kandydatów na Prezydenta Miasta Krakowa. W piątek 5 października wpłynęła do nas pierwsza odpowiedź od p. Konrada Berkowicza - KWW Nowoczesny Kraków Konrada Berkowicza, poniżej publikujemy pełny tekst odpowiedzi.
Przedstawiamy kalendarz imprez branżowych do końca 2018 r.
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na spotkania Klubu Dyrektorów Krakowskich Hoteli. Najbliższe odbędzie się 29 sierpnia 2018 o godz. 10:00.
Spotkanie zespołu ds. turystyki przyjazdowej Krakowskiej Izby Turystyki w dniu 26.07.2018. Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu mailowo pod adresem izba@kit.krakow.pl do środy 25.07 do godz. 10:00.
W obliczu nadchodzących zmian w zakresie ochrony danych osobowych zapraszamy do udziału w szkoleniu: "Czy jesteś gotowy na RODO?"
Już w najbliższy piątek rozpocznie się 24. edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych GLOBalnie w Katowicach.

« 1 2 3 4 5 6 8 9 10 »