Sponsorzy strony

Aktualności

W dniu 12 marca 2019 Antica Residence był gospodarzem kolejnego spotkania pn. Śniadanie Turystyczne dla członków i przyjaciół Krakowskiej Izby Turystyki.
Tradycyjnie, jak co roku zapraszamy Koleżanki i Kolegów oraz naszych sympatyków na SPOTKANIE NOWOROCZNE KRAKOWSKIEJ IZBY TURYSTYKI & POLSKIEJ IZBY TURYSTYKI o. Małopolski w dniu 16 stycznia 2019 (środa) o godz. 17:00 w Restauracji Hotelu LEGEND - ul. Gertrudy 12, Kraków
Serdecznie zapraszamy do udziału Studytour & Workshop Małopolska – Atrakcje Turystyczne, które odbędzie się w najbliższy czwartek 29 listopada 2018 w godz. 10:00 – 14:00, w Żydowskim Muzeum Galicja w Krakowie przy ul. Dajwór 18.
Widząc duże zainteresowanie coraz szerszego grona przedstawicieli branży turystycznej podczas corocznej Ogólnopolskiej Konferencji Turystyczno-Transportowej, podczas najbliższej edycji przygotowaliśmy cykl wydarzeń pod wspólną nazwą:TRAVEL MEETINGS MAŁOPOLSKA skierowaną do szeroko rozumianej branży turystycznej. Podobnie jak podczas ostatnich edycji impreza odbędzie się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich & Hotel KOLNA***, Kraków, ul. Kolna 2.
W dniu 19.10.2018 otrzymaliśmy kolejną odpowiedź od kandydatki na Prezydenta Miasta Krakowa p. Jolanty Gajęckiej. Poniżej, przekazujemy e-mail w wersji oryginalnej: ------
Przedstawiciele branży turystycznej przygotowali List Otwarty do Kandydatów na Prezydenta Miasta Krakowa, w którym przedstawili rolę turystyki dla mieszkańców Krakowa oraz bagatelizowania roli turystyki w naszym mieście. List był jednym z pierwszych efektów spotkania małopolskich izb i organizacji działających w branży turystycznej, które odbyło się krakowskiej Restauracji Wierzynek, w dniu 2 października 2018.
W dniu 15.10 otrzymaliśmy kolejną odpowiedź od kandydata na Prezydenta Miasta Krakowa p. Łukasza Gibały, przypomnijmy, że pismo z pytaniami zostało przygotowane w dniu 25.09 przez Krakowską Izbę Turystyki a wysłane w dniu 28.09.2018.
W dniu 28 września wysłaliśmy kilka istotnych pytań do kandydatów na Prezydenta Miasta Krakowa. W piątek 5 października wpłynęła do nas pierwsza odpowiedź od p. Konrada Berkowicza - KWW Nowoczesny Kraków Konrada Berkowicza, poniżej publikujemy pełny tekst odpowiedzi.
Przedstawiamy kalendarz imprez branżowych do końca 2018 r.
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na spotkania Klubu Dyrektorów Krakowskich Hoteli. Najbliższe odbędzie się 29 sierpnia 2018 o godz. 10:00.

« 1 2 3 4 5 6 9 10 11 »