Sponsorzy strony

Aktualności

Z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego Federacja Stowarzyszeń Przewodnickich w Krakowie zaprasza Mieszkańców Krakowa w dniu 24 lutego 2018 roku na trzy bezpłatne wycieczki.
Biuro podróży New Challenge zaprasza na wyjazd integracyjny do Berlina – w ofercie również możliwość uczestnictwa w Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB 2018 Berlin. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami!
Podczas Balu Karnawałowego Branży Turystycznej w Kopalni Soli Wieliczka zostały wręczone Nagrody Odys 2017 przyznawanej za najlepszą, jakość usług turystycznych w województwie małopolskim postanowiła, przyznać Nagrodę Odys 2017 za najlepszą, jakość usług turystycznych w Województwie Małopolskim (...)
Wielki Bal Karnawałowy Branży Turystycznej w Kopalni Soli Wieliczka 2018, przeszedł już do historii. Impreza zgromadziła ponad 300 przedstawicieli świata turystyki. Dziękujemy gospodarzom Balu Kopalni Soli Wieliczka za wspaniałe przyjęcie, niezmiernie cieszymy się, że tym roku Krakowska Izba Turystyki miała zaszczyt być współgospodarzem tej zacnej imprezy.
Kapituła Konkursu ODYS 2017 - na najlepszą jakość usług turystycznych w Małopolsce ogłosiła, które podmioty działające w branży turystycznej powalczą o Nagrodę Krakowskiej Izby Turystyki w II etapie Konkursu!
Szkolenie: Podatek VAT w branży turystycznej w kontekście zmian zmierzających do uszczelnienia podatku VAT 2018 – jednolity plik kontrolny, klauzula nadużycia prawa, centralny rejestr faktur, podzielona płatność".
Konferencja adresowana jest do przewoźników, touroperatorów oraz pilotów i przewodników. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką konferencji. Termin zgłoszeń: 23.11.2017.
31 października 2017 upłynął termin zgłoszeń obiektów noclegowych nieskategoryzowanych do Certyfikatu PENELOPA - na najlepszą jakość usług noclegowych świadczonych w Małopolsce.
Zakończył się etap przyjmowania zgłoszeń do 23. edycji Konkursu Odys - na najlepszą jakość usług turystycznych świadczonych w Małopolsce.
W dniu 9 maja 2017 w Urzędzie Miasta Krakowa świętowaliśmy nasz Jubileusz łącząc go wraz z Walnym Zebraniem Sprawozdawczo-Wyborczym Członków Krakowskiej Izby Turystyki.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »