Sponsorzy strony

Aktualności

W obliczu nadchodzących zmian w zakresie ochrony danych osobowych zapraszamy do udziału w szkoleniu: "Czy jesteś gotowy na RODO?"
Już w najbliższy piątek rozpocznie się 24. edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych GLOBalnie w Katowicach.
Zapraszamy do rejestracji udziału w Seminarium Turystyczno - Transportowym, które odbędzie się już 21 marca 2018 w Nadarzynie, podczas III edycji Targów Publicznego Transportu Zbiorowego Warsaw Bus Expo 2018.
Zaproszenie na Konferencję, podczas której zostaną zaprezentowane inicjatywy Laureatów Konkursu "Najlepsze Przedsięwzięcia Roku 2017 w Małopolsce".
Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolskich zaprasza na Konferencję Samorządową "Twierdze Kraków i Przemyśl. Rewitalizacja fortów"
Zachęcamy do udziału w szkoleniu dotyczącym nowych regulacji prawnych wprowadzanych przez ustawę z dnia 24 listopada 2017 o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.
SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zaprasza na prezentację i bezpłatne warsztaty "Bezpiecznie przez Świat z SIGNAL IDUNA w Krakowie (13.03.2018) i Rzeszowie (14.03.2018)
Z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego Federacja Stowarzyszeń Przewodnickich w Krakowie zaprasza Mieszkańców Krakowa w dniu 24 lutego 2018 roku na trzy bezpłatne wycieczki.
Biuro podróży New Challenge zaprasza na wyjazd integracyjny do Berlina – w ofercie również możliwość uczestnictwa w Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB 2018 Berlin. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami!
Podczas Balu Karnawałowego Branży Turystycznej w Kopalni Soli Wieliczka zostały wręczone Nagrody Odys 2017 przyznawanej za najlepszą, jakość usług turystycznych w województwie małopolskim postanowiła, przyznać Nagrodę Odys 2017 za najlepszą, jakość usług turystycznych w Województwie Małopolskim (...)

« 1 2 3 4 5 7 8 9 »