Sponsorzy strony

Aktualności

Czytelnicy Gazety Krakowskiej zdecydowali: Szczawnica okazała się największym odkryciem w Małopolsce. Hotel Klimek w Muszynie, był miejscem spotkania najlepszych, wyróżnionych przez Państwa w plebiscycie organizowanym przez "Gazetę Krakowską" przy współpracy Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Radia Kraków, krakowskiej Telewizji i Województwa Małopolskiego.
W Hotelu Hilton Garden w Krakowie w dniu 8 sierpnia 2012 r. z inicjatywy Instytutu Studiów Strategicznych oraz Izby Turystyki RP i Biura Prawnego ARENA 561 odbyła się debata z udziałem Ministra Transportu Sławomira Nowaka oraz Tadeusza Syryjczyka eksperta transportu drogowego...
Zapowiadało się dobrze, a było tak jak zwykle. Debata o kondycji organizatorów turystyki , która odbyła się w Warszawie w dniu 20 lipca br przyciągnęła blisko 100 przedstawicieli branży turystycznej z całej Polski.
Nowy styl podróżowania, a może powrót do korzeni ? Krakowskie biuro MK Tramping stworzyło nową markę pod nazwą „Prawdziwi Włóczykije”.
Polecamy Państwu serwis Szlaki Małopolski, jest to serwis prezentujący kulturowe i turystyczne szlaki regionu oraz związane z nimi wydarzenia.
Wszystkie dzieci przy przekraczaniu granicy będą musiały posiadać własny dokument podróży. Może to być: PASZPORT BIOMETRYCZNY, PASZPORT TYMCZASOWY LUB DOWÓD OSOBISTY
Ważne informacje dotyczące biura EXCALIBUR TOURS.
W dniu 8 maja 2012 w Krakowie w Hotelu Galaxy odbyło się seminarium szkoleniowe pod patronatem: Izby Turystyki RP, Biura Prawnego Arena 561 Polskiego Związku Motorowego - Zarząd Okręgowy w Krakowie. Ten tak ważny i aktualny temat seminarium, zapewnił udział ponad 50 przedstawicieli branży turystycznej i transportowej z terenu całej Polski.
Profil Izby w serwisie Facebook
Jubileusz 20-lecia Krakowskiej Izby Turystyki

« 1 2 3 7 8 9 10 »