Sponsorzy strony

Aktualności

W imieniu Województwa Małopolskiego zapraszamy w dniu 30 kwietnia 2021 o godz. 10:00 na webinarium dotyczące aktualnych form pomocy na utrzymanie płynności finansowej dla sektora turystyki, który odniósł straty wskutek pandemii COVID-19.
Zapraszamy na warsztaty dla branży turystycznej, podczas których odbędzie się konsultacja przedstawicieli w zakresie odmiennych zwyczajów kulturowych turystów odwiedzających nasz region i kraj. Przeanalizujemy sytuację na rynku, porozmawiamy o koncepcji współpracy przedsiębiorców turystycznych w celu określenia możliwości przywrócenia i pozyskania nowych strumieni ruchu turystycznego do Polski i Małopolski.
Serdecznie zapraszamy na konferencję Badania, trendy i wsparcie dla przedsiębiorców turystycznych Data: 14.09.2020 (poniedziałek) Miejsce: Hotel Europejski, ul. Lubicz 5, Kraków
Zaproszenie na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Krakowskiej Izby Turystyki Zgodnie z postanowieniami §§ 26 i 33 pkt 5 Statutu Krakowskiej Izby Turystyki oraz §13 ust 3 Regulaminu Organizacyjnego Zarządu Krakowskiej Izby Turystyki - Zarząd Krakowskiej Izby Turystyki zwołał Walne Zebranie Izby w dniu 14 września 2020 roku w terminach: I termin: godz. 14.00 II termin: godz. 14.30 Hotel Europejski w Krakowie, ul. Lubicz 5
Zapraszamy retransmisji cotygodniowego live #RazemDlaTurystyki - briefing Krakowskiej Izby Turystyki, tematem przewodnim spotkania był temat bezpieczeństwa w Małopolskiej Turystyce.
W ramach prowadzonej akcji Małopolska - Bezpieczna Turystyka, zebraliśmy w jednym miejscu zestawienie informacje dla przedsiębiorców działających w branży turystycznej, które mamy nadzieję, że dzięki niem zwiększą szanse na funkcjonowanie w tym specyficznym okresie
Certyfikat Małopolska Bezpieczna Turystyka Wychodząc naprzeciw turystom odwiedzającym Małopolskę, Krakowska Izba Turystyczna wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego opracowała Certyfikat Małopolska – Bezpieczna Turystyka.
Z inicjatywy krakowskich przewoźników Krakowska Izba Turystyki w trybie pilnym zorganizowała E-Konferencję Turystyczno-Transportową.
Wspieramy ogólnopolską akcję #ZmienTerminNieOdwoluj, zapraszamy do pobrania grafiki w wersjach językowych.
Akt. 02.04.2020 / Dnia 2 marca 2020 w Krakowie odbyło się posiedzenie szerokich władz Krakowskiej Izby Turystyki na które zostali zaproszeni przedstawiciele Biura Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Urzędu Miasta Krakowa oraz zaprzyjaźnionych organizacji.

« 1 2 3 4 8 9 10 »