Sponsorzy strony

FINAŁ KONKURSU ODYS 2016

15.12.2016

W tym roku Krakowska Izba Turystyki zorganizowała po raz 22. konkurs jakości usług turystycznych ODYS oraz po raz piąty wręczyła Certyfikaty Jakości Usług PENELOPA. Spotkanie odbyło się 12 grudnia w Dworze Sieraków  koło Dobczyc. Na uroczystości pojawili się nie tylko nagrodzeni tegoroczni laureaci, ale także liczni goście wśród nich przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego oraz przedstawiciele prezydenta miasta Krakowa. Kapituła w składzie: Przewodniczący: dr Krzysztof Borkowski, członkowie: Marek Długopolski, Jerzy Gajewski, Danuta Górszczyk, Zbigniew Kresek, Leszek Mazanek, Paweł Mierniczak, Anna Niedźwieńska, Rafał Perłowski, Bogusława Siwadłowska, Bożena Zaremba-Marcych, Andrzej Wojdyło po przesłuchaniu 12 kandydatów wyłonionych z ponad 30 zgłoszonych do tegorocznego konkursu  (Szkoła Języków Obcych PRYMUS - LINGUIST s.c.- Kraków,VIA CRACOVIA Inny Sposób Podróżowania- Kraków, ECOTRAVEL- Kraków, Hotel PIWNICZNA SPA & CONFERENCE- Piwniczna-Zdrój, DESTINATION POLAND- Kraków, SĄDECKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA- Nowy Sącz, DWÓR SIERAKÓW- Dobczyce, SMART HOTELS & HOSTELS- Kraków, ARTUR TRAVEL BARŁOWSCY Sp. J.- Kraków, SCHRONISKO GÓRSKIE PTTK W DOLINIE PIĘCIU STAWÓW POLSKICH- Bukowina Tatrzańska, CITY TOUR POLSKA Sp. z o. o  Spółka Komandytowa- Kraków, Hotel MŁYN JACKA & SPA, Jaroszowiec) postanowiła przyznać następujące wyróżnienia i oczywiście ODYSY.

Wyróżnienia ODYS 2016 trafiły w tym roku do; Szkoły Języków Obcych PRYMUS - LINGUIST s.c. z Krakowa - wyróżnienie za permanentny rozwój i program wspierający uczniów w trudnej sytuacji   materialnej ; do firmy VIA CRACOVIA Inny Sposób Podróżowania - wyróżnienie za jakość usług i synergiczne połączenie edukacji z turystyką;  do ECOTRAVEL  za doskonałe programy „Bardzo bliskich spotkań z Krakowem i jego okolicami”; do Hotelu PIWNICZNA SPA & CONFERENCE – wyróznienie za skuteczne wykorzystanie nobilitującej mocy góralskiego folkloru;  do CITY TOUR POLSKA - wyróżnienie za innowacje w ofercie imprez lokalnych dla gości Krakowa, A do firmy ARTUR TRAVEL BARŁOWSCY  - wyróżnienie za: segmentację oferty i program „PUZZLE YOUR TRIP” .

 

Natomiast nagrody główne ODYS 2016 otrzymali: firma  SMART HOTELS & HOSTELS  za pokojową inwazję krakowskich hosteli w Europie, SĄDECKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA, za kolejny kompletny produkt urystyczny „Małopolska wieś w siodle”, do biura DESTINATION POLAND  za pełną pasji, skuteczną  realizację misji zapisanej w nazwie firmy
Specjalna nagroda regulaminowa Kapituły Konkursu ODYS 2016 trafiła tym razem do dwóch firm do Dworu Sieraków za to, że jest polski, a zarazem europejski – goszcząc przyjaciół i dając im to, co gospodarze mają najlepszego a także do SCHRONISKA GÓRSKIEGO PTTK W DOLINIE PIĘCIU STAWÓW POLSKICH za teraźniejszą odwagę patrzenia w przyszłość i pamięć o przeszłości

 

Certyfikaty jakości usług „PENELOPA” na lata 2017-2018 za świedczenie usług hotelowych otrzymali: TOPOLOWA RESIDENCE z Krakowa, KAJZER HOSTEL z Krakowa; APARTAMENTY ZAMKOWA 15z Krakowa OLD TOWN APARTMENTS SŁAWKOWSKA z Krakowa, THE SPISKI PALACEz Krakowa, ApartmentsApart KRAKÓW.

 

AUTOR TEKSTU: Danuta Górszczyk

FINAŁ KONKURSU ODYS 2016
FINAŁ KONKURSU ODYS 2016
FINAŁ KONKURSU ODYS 2016
FINAŁ KONKURSU ODYS 2016
FINAŁ KONKURSU ODYS 2016
FINAŁ KONKURSU ODYS 2016
FINAŁ KONKURSU ODYS 2016